Бібліотечні послуги по задоволенню інформаційно-культурних потреб місцевих громад обговорювалися на семінарі бібліотечних працівників Обухівського району за темою «Сучасна бібліотека та задоволення інформаційно-культурних потреб місцевих громад», який відбувся 20 квітня 2018 року в центральній районній бібліотеці.
Під час семінару бібліотечними спеціалістами Обухівської центральної районної бібліотеки були надані консультації у відповідності до теми семінару. Відкривала семінар директор Обухівської ЦРБ Кобилінська Людмила Іванівна, яка закликала колег до активізації бібліотек щодо надання інформаційних послуг та співпраці з громадами. Провідний методист Щабала Євгенія Василівна виступила з консультацією про нові форми бібліотечної роботи, особливо підкреслила про інформування населення з питань прав людини в рамках проголошеного Президентом України 2018 року - Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право». Євгенія Василівна ознайомила бібліотекарів з творами сучасної української літератури. Провідний бібліограф Данько Олександра Василівна поділилась професійними секретами з питань бібліотечного краєзнавства, ознайомила з новими творами письменників Обухівського краю та новими публікаціями на
сторінках преси про Обухівщину. Учасники семінару ділились досвідом вирішення проблемних питань, які виникають у бібліотеках і потребують їх позитивного, сучасного вирішення, а також досвідом роботи з книжковим фондом, зокрема переведення існуючих фондів з системи ББК на УДК.

Події

Новини