В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу.

Велична і свята, моя ти Україно!

Лише тобі карать нас і судить.

Нам берегти тебе, Соборну і єдину

І нам твою історію творить!

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Соборність української держави – одвічна мрія, яку плекав народ протягом усієї історії боротьби за незалежність України. В Обухівській центральній районній бібліотеці для дорослих для читачів-учнів, старшокласників Обухівської ЗОШ №1 в рамках заходів до 100 – річчя Української Народної Революції проведено літературно-поетичну годину «Соборність рідної землі – основа нації й народу», присвячену 99-м роковинам проголошення Соборності України.
Під час заходу бібліотечні працівники надали інформацію про історію виникнення свята, історичні доленосні події, які відбувались протягом останніх років в Україні, про Героїв Майдану, ознайомили з матеріалами книжкової виставки. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять бійців, які загинули в наш час на Майдані та під час антитерористичної операції на Сході України, захищаючи незалежність та Соборність України.
День Соборності України повинен виявляти найщиріші почуття любові, поваги до своєї держави, адже українська мрія – єдність, свобода і незалежність.

Події

Новини