В Обухівському районному центрі культури та дозвілля відбувся вечір-спогад «Пам’яті Василя Дзюби». Вечір був організований за ініціативою рідних Василя Володимировича та підготовлений районним відділом культури Обухівської РДА за сценарієм районної бібліотеки при допомозі відділу культури Обухівської міської ради та телестудії «Бард».
Не проходить й досі туга, сум, щемливий жаль від втрати прекрасної людини - заслуженого працівника культури України, першого директора Палацу культури Київського картонно-паперового комбінату, колишнього керівника хору народної пісні «Явір» Київського КПК, колишнього начальника відділу культури і туризму Обухівської районної державної адміністрації. Василь Дзюба дуже багато зробив для відродження національної культури, зокрема на Обухівщині. Згадати Василя Володимировича та віддати йому шану поваги зібралася вся культурна спільнота Обухівщини.
З вдячним і добрим словом про Василя Дзюбу виступили голова профкому ВАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» Олексій Дуля та заступник міського голови Антоніна Шевченко.
Василь Володимирович був талановитим керівником, мудрим порадником, надійним та щирим другом, тому і бажаючих згадати яскраві і світлі моменти свого життя, проведеного поруч з ним, було дуже багато. Колеги по вокалу виконували його улюблені пісні, поети читали присвячені йому вірші, онук Василя Володимировича Роман присвятив своєму дідусеві музичну композицію «Під небом голубим».
До заходу долучилися ректор Київської Академії мистецтв, колишній начальник Київського обласного управління культури, заслужений діяч мистецтв України, професор Василь Григорович Романчишин та народний артист України Олександр Василенко, з якими Василь Дзюба навчався на одному курсі в Київській державній консерваторії. У виконанні цих відомих співаків знов лунали теплі спогади і пісні.
Присутні мали змогу відчути задоволення від звучання неперевершеного баритону Василя у запису, перегляду відео та фоторепортажу про Василя Дзюбу, який схвилював усіх до глибини душі і ще раз явив нам гідну людину, патріота, пристрасного діяча культури.
Завершився вечір пам’яті піснею «Реквієм», присвяченою Василю Дзюбі, яку на слова О.Хмельовського написав та виконав В.Прийма.

Події

Новини