Вже не перший рік Обухівська центральна районна бібліотека проводить акцію «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ».
З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. А вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати.
Пам’ятки людської думки накопичувалися саме в бібліотеці упродовж багатьох століть. Але на превеликий жаль, у зв’язку з обмеженим бюджетним фінансуванням, бібліотеки не в змозі поповнювати бібліотечний
фонд новими книжками та періодичними виданнями. В кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням. Багато людей вже принесли до бібліотеки чимало цікавої, потрібної літератури. Ось цього тижня бібліотека та наші читачі знову отримали гарний подарунок від Анастасії Купрунець. Колектив бібліотеки та читачі надзвичайно вдячні Анастасії за подарунок! Запрошуємо бажаючих ознайомитися з новою літературою.
Робимо добро — і на душі стає тепло і приємно. Дістаємо задоволення і від подяки людей.
Згадаємо відому мудрість: «книга - найкращий подарунок» і зробіть свій власний дарунок – подаруйте бібліотеці книгу. Не втомлюйтеся робити добро!

Події

Новини