Книжковий фонд Обухівської центральної районної бібліотеки в черговий раз поповнився краєзнавчими виданнями. Цього разу бібліотека отримала в подарунок чотири книги з дарчими підписами від нашої землячки Наталі Вадіс. Серед них три книги – це збірки поезій: «Відродження неминуче», «Растерянное одиночество», «Как слова красота доступна» і книга щоденників «Путешествие в душу», написана у співавторстві з професором медицини, пошуковцем Едуардом Борзяком. Бібліотека вперше отримує книги від письменниці, тому коротко про її творчість. Наталі Вадіс – молода жінка, педагог-психолог за освітою і чудова людина. Народилася авторка в с. Трипілля Обухівського району Київської області. В 33 роки вона відкрила в собі талант до написання віршів.
Краса довкілля, взаємини людини з Природою, життєві цінності, духовність у широкому розумінні – головні мотиви творчості Наталі:
Краса людська - у чистоті думок.
І кожен це відчує у свій строк.
або:
Природою лікуємось, як часточка її,
Інакше не врятуємось – без Рідної Землі.
Поезія Наталі - це шукання себе у величезному потоці життя, роздум про життя і місце людини у ньому, це щира сповідь чутливої жіночої душі. В коротких віршах-роздумах вона висловлює свої почуття то з всеохоплюючою ніжністю, то з щемливою ностальгією:
Какое б злато вы не накопили,
Души багатство им не заменить.
Багато тепла, ніжності та любові вміщує дитяча добірка. Є для дітей вірші, загадки, оповідання і переклади поезій відомих авторів на українську мову, як от: С.Михалкова, М.Дружиніної, С.Єрмакова, О.Крилова.
А ще Наталі – Українка, яка любить свою землю, свою країну, якій присвячує стверджуючи оптимістичні рядки:
Воскресни, довіра країни,
І гідність людська, відродись!
Дух мужності в нас не загине,
Підніме нам очі у вись.
І знайдемо ми розуміння
Надати щоб шанс поколінням!
Любі друзі, ці новинки чекають Вас на абонементі нашої бібліотеки.

Події

Новини