Афганська війна – це ще одна сумна сторінка нашої історії, брудна, неоголошена. Та хіба війни бувають чистими? Вона, як і усі попередні, несла смерть, каліцтво, одягла в жалобу тисячі сердець.
Безглузда війна… Проте ця безглуздість не применшує героїзму наших воїнів там, в афганському пеклі.
Молоді люди йшли туди не за орденами і медалями. Вони свято вірили, що виконують інтернаціональний обов’язок, що несуть визволення приниженим та поневоленим, що йдуть не вбивати, а захищати нове життя. Ця війна тривала 10 років. Скільки їх, юнаків, голубооких, русявих, чорнявих загинуло на тій землі!

Цими днями минає 29 років з часу виведення радянських військ з Афганістану. До цієї дати в Обухівській районній бібліотеці для дорослих оформлено книжкову виставку «Відлуння Афганських гір». До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав проведено бесіду та огляд літератури «Солдат війни не вибирає». Працівникам бібліотеки було приємно бачити наслідки своєї роботи – небайдужість до підготовленого історичного матеріалу не тільки дорослих, а й молоді, що проявляють інтерес до історії, зокрема до подій в Афганістані. Ця війна назавжди залишиться болем у серцях нашого народу.
Тому сьогодні ми, як ніколи маємо згадувати та пам’ятати минулі тяжкі історичні події, щоб сьогодні наше небо було мирним, світ затишним, а діти щасливими.

Події

Новини