(до 100-річчя від дня народження О.Коломійця)

Прийшов він - і засіяв своє
поле талантом, своїм щирим
серцем, любов'ю до людей,
посмішкою і мудрістю.
М. Зарудний

17 березня виповнюється 100 років від дня народження видатного українського письменника та драматурга – Олексія Коломійця.
Олексій Федотович Коломієць – один із найвідоміших українських письменників-драматургів, його творчість – неординарне явище у нашій літературі. Художня палітра митця багатоманітна, яскрава за своїм змістом і образними барвами. У своїх творах автор порушує вічні проблеми добра і зла, любові і ненависті, відданості і вірності. Герої Коломійця – люди звичайні, але духовно принадні, душевно щедрі й багаті. На літературній ниві Олексій Коломієць виступив 1960 року, опублікувавши свою першу збірку оповідань “Біла криниця”. Першим драматичним твором письменника була комедія "Фараони", яка й досі користується неабияким попитом серед читачів, а вистави у театрах налічують більше тисячі прем’єр. П’єси драматурга «Голубі олені» (1973) та «Кравцов» (1975) відзначені Державною премією ім. Т.Г.Шевченка. «Мої п’єси — ото моя біографія, точніше біографія моїх думок, моє мислення», — писав О. Коломієць. П’єси відомого драматурга припали до душі багатьом глядачам. Вони з великим успіхом йдуть у театрах нашої країни і за кордоном.
В Обухівській центральній районній бібліотеці до ювілейної дати письменника влаштовано викладку матеріалів під назвою «Любов’ю засіяне поле».
Запрошуємо читачів, всіх охочих ознайомитися з літературою, представленою на викладці.

Події

Новини