(Районний семінар бібліотечних працівників)

На базі Обухівської центральної районної бібліотеки з метою визначення стратегії оновлення діяльності сільських бібліотек у сучасних соціально-економічних умовах, підвищення рівня їх бібліотечно-інформаційної діяльності відбувся районний семінар за темою: «Бібліотека і час: нові реалії».
Директор Обухівської ЦРБ Л.І.Кобилінська, зробивши аналіз роботи бібліотек району за 2018 рік, звернулась до бібліотекарів із закликом активізувати свою роботу по перетворенню сільських бібліотек із книгозбірень на сучасні інформаційно-культурні центри для місцевих громад. Провідний методист Є.В.Шабала надала присутнім бібліотекарям консультацію за темою: «Сучасні креативні форми роботи в бібліотеці». Вона детально зупинилась на креативності та творчому підході до роботи в бібліотечних закладах та познайомила з новими сучасними формами роботи. Провідний бібліограф О.В.Данько ознайомила бібліотекарів з інформацією на тему: «Книгозбірні в добу Зетабайтів».
В рамках семінару перед бібліотекарями району, як показовий захід, центральна районна бібліотека для дорослих провела годину духовності, присвячену 205-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка: «Живуть, Кобзаре любий, поміж нас і голос твій, і пензель твій і слово». Завідуюча районною бібліотекою для дорослих Л.Храпач та бібліотекар відділу обслуговування Г.Василенко розповіли присутнім цікаві біографічні факти з життя Тараса Григоровича Шевченка, а провідний бібліограф ЦРБ О.Данько та бібліотекар читального залу Т.Поштар продекламували вірші поета та уривки з його поем. В заході взяв участь ансамбль української пісні «Намисто» (керівник О.Готко; акомпаніатор – В.Велет). У виконанні ансамблю прозвучали пісні на слова Т.Г.Шевченка.
Бібліотечні працівники в котрий раз зрозуміли, що потрібно змінюватись і бути сучасними, адже зміни, які відбуваються навколо, потребують нових рекламних рішень, нових підходів, нового стилю. Принципом роботи сучасного бібліотекаря повинні стати креативність і творча фантазія, діалог і ораторське мистецтво.

Події

Новини