Зима — найбагатша на свята пора року. До них ми готуємося заздалегідь: на них чекаємо, очищуємо тіло й душу і віримо в дива, які зазвичай дарує Різдво. А господині не забувають про традиційні для цих свят народні страви. Українська нація за багато віків свого існування кристалізувала в собі найкраще, а нам залишається лише не розгубити ті кристали, а й зберегти їх для своїх дітей та онуків, передати мову різдвяних символів і звичаїв, не додаючи до них нічого чужого, бо у нас є все своє.
Долучилися до цих традицій і працівники Обухівської районної бібліотеки для дорослих, які завітали до членів клубу «Ветеран» з новорічними привітаннями, колядками, щедрівками. Бібліотекарі розповіли ветеранам про народні звичаї та традиції Святвечора і свята Різдва Христового, традиції та обряди святкування Старого Нового року, про різдвяні символи, про готування куті – як основної різдвяної страви.
З щирою подякою і різдвяними побажаннями звернулася до всіх присутніх голова клубу «Ветеран» Томчук Катерина Миколаївна. Різдвяно-новорічні посиденьки та фольклорне свято «Дивосвіт різдвяних свят» вдалось на славу.
Тож і вам всім бажаєм:
В мирі і здоров’ї ці свята відсвяткувати
І Нового року дочекати.
Будьте здорові разом з діточками
Нехай смутку й горя не буде між вами,
Хай пісня не згине у рідному краю,
Калина хай квітне в зеленому гаю.
Хай ріднеє слово серця зігріває,
А наша Вкраїна нехай процвітає!
Христос ся рождає!

Події

Новини