24 листопада наша країна відзначає День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. Народ України схиляє голову перед трагічною сторінкою свого життя. З метою вшанування 85-Ї річниці пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років Обухівська районна бібліотека для дорослих провела годину-реквієм «Свічка плакала в скорботі». Про страшні роки голодомору, про жахливі свідчення людей, що пережили голод, про загибель мільйонів людей, про трагізм, який криється за словом «голодомор» розповіли бібліотечні працівники членам клубу «Ветеран». Душі загиблих від голоду вшанували запаленням свічки, поминальною панахидою та хвилиною мовчання. Сподіваємось, що пам’ять про невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення України.
Присутні на заході ветерани та керівник клубу Томчук Катерина Миколаївна висловили щиру вдячність працівникам бібліотеки. Катерина Миколаївна наголосила, що такі заходи дуже потрібні людям, як нагадування про нашу історію, адже в Україні немає такої сім’ї, яка б не постраждала в ті часи від голоду.
Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, не забували про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке жахливе минуле ніколи не повторилось.

Події

Новини