9 листопада, у день української писемності і мови, в Обухівській районній бібліотеці для дорослих відбулась патріотична бесіда «Розмовляти українською - протистояти агресії Росії» біля книжкової виставки «Рідне слово – то зерно, посіяне Богом». Перемога у війні з Росією починається з утвердження національної ідеї і формування українських національних цінностей у свідомості наших громадян, в першу чергу з поширення вживання української мови у повсякденному житті.
Для людини будь-якої нації сенс життя полягає в тому, щоб ніколи не цуратись свого походження, роду, ніколи не забувати своєї рідної мови. Мова – це наша культура, ступінь нашої свідомості. Мова – душа нації, її найцінніший скарб. Українська мова всім світом визнана за одну з наймелодійніших мов. Серед слов’янських мов наша мова – найбагатша на лексику. Ми повинні пишатися цим надбанням. Хіба може вмерти наша рідна мова, багатюща культура, що є зразком для інших народів світу? Ні! Рідну мову, цей неоціненний скарб, ми одержали у спадок. Наш обов’язок – передати її нащадкам в усьому багатстві і красі.
Але нашій мові потрібен вогонь любові, духовна міць, її широке застосування у всіх сферах життя! Сьогодні ми маємо надію, що наша мова відродиться у душі кожного з нас без примушення, як життєва потреба, за покликом серця і душі. Тоді наша Україна сильно і гордо утвердить себе на карті світу, а українська мова досягне вершини великої шани у кожній сім’ї, у селі і у місті.
Шануйте українську мову! Від цього залежить цілісність і майбутнє України!

Події

Новини