2018- й рік насичений пам’ятними історичними датами до 100-річчя Української революції 1917-1921 років. Одна з них – 100 років випуску перших поштових марок України. Саме до цієї дати в Обухівській центральній районній бібліотеці для дорослих оформлено викладку-перегляд «Українські поштові марки: від УНР до Незалежності», де представлені книги, періодичні видання на цю тему та ілюстрації перших марок в Україні.
Першу серію марок державної пошти УНР (5 купюр з номіналом 10-50 шагів) випущено в обіг у липні 1918 року. У червні того ж року в Києві видано 6 гербових марок із номіналом 40 шагів – 10 карбованців. Ескізи для них виконали Георгій Нарбут та Антон Середа. То ж запрошуємо до бібліотеки.

Додатково інформуємо, в рамках святкування вищезазначеної події 09-14 жовтня 2018 року ПАТ «Укрпошта» спільно зх Київським товариством філателістів України організовує в м. Києві ХVІ Національну філателістичну виставку з міжнародними учасниками. У разі бажання, філателісти Київщини можуть долучитися до події та подати заявку до оргкомітету за посиланням

Події

Новини