Літо - час розпалу табірного життя школярів та й всіх тих, хто любить подорожувати. Тож, якщо ви подорожуєте або відпочиваєте в лісі чи біля річки, не втрачайте можливості глибше пізнати природу, навколишній світ, бо це найкраща для цієї мети пора. Тільки радимо взяти з собою фотоапарат, щоб нагадувати собі про все те, що вам сподобалося і разом з нами влаштувати фотовиставку „Де ми були, що ми бачили!”. А всім тим, хто віддає перевагу віртуальним мандрівкам, ми запропонували відвідати районну бібліотеку для дітей і взяти участь у віртуально-екологічній мандрівці в ліс під назвою „Має мову птах і звір, як не віриш – перевір!”, яка відбулася 18 червня 2018 року.
Дітям відкрилися таємниці лісу і поля, рослин і тварин, води і повітря, і всього, що нас оточує. Бібліотекарі Малишева О.І. та Романенко О.Ю. ознайомили дітей з правилами поведінки на природі та наголосили, що без природи людина не може прожити і миті. Також для дітей проведена екологічна гра-вікторина «Що «треба» і що «не можна», за допомогою якої були закріпленні знання дітей про охорону природи.
На закінчення заходу Романенко О.Ю провела інформаційний огляд літератури біля книжкової виставки «Я і світ довкола мене».

Події

Новини